Agnieszka stein

Regulacja

Proces Rozwojowy Online

26.02 – 26.03.2021

 

Zapraszamy do uczestnictwa w miesięcznym procesie rozwojowym o strefach regulacji.

Model stref regulacji towarzyszy nam przy omawianiu niemal każdego tematu związanego z dbaniem o siebie i budowaniem relacji. Przyszła pora na proces rozwojowy zadedykowany specjalnie temu modelowi. Na procesie będziemy razem poznawać model stref, poznawać siebie i działanie swojego autonomicznego układu nerwowego. Uczyć się narzędzi dbania o siebie opartych o model stref. Będziemy też rozmawiać o tym jak model stref pomaga nam we wspieraniu innych ludzi w zależności od tego, w której strefie się znajdują. Chcę Was też zaprosić do różnych ćwiczeń i praktyk, które pomagają w poznawaniu tego modelu oraz w korzystaniu z niego w swoim życiu.

Czym jest proces rozwojowy online?

Proces rozwojowy nie jest typowym szkoleniem online. Bardziej przypomina uczestnictwo w warsztacie. Daje przestrzeń na zdobycie wiedzy, refleksję, ale też możliwość zadawania pytań i przeglądania się własnym sytuacjom i wyzwaniom. Daje też możliwość wymiany doświadczeń i wzajemnego wspierania się między uczestnikami procesu.

Internetowa forma procesu zapewnia jego dostępność i możliwość korzystania z niego we własnym tempie.

Agnieszka Stein o projekcie:

Z ciekawością szykuję się na eksplorowanie modelu stref regulacji z Uczestnikami procesu rozwojowego. Myślę, że wspólnie będziemy mogli odkrywać różne zastosowania tego modelu.

 

Tematy, które będą poruszane podczas webinariów i w dyskusji na grupie:

   • Czym są strefy regulacji
   • Mapa stref
   • Różne reakcje stresowe
   • Jak wygląda rzeczywistość z perspektywy każdej ze stref
   • Strefy regulacji a granice
   • Strefy regulacji a rozwój
   • Strefy regulacji a emocje
   • Wspieranie innych ludzi w zależności od tego, w jakiej są strefie.

Jakie elementy składają się na proces rozwojowy?

 

 

Grupa FB

Dostęp do zamkniętej grupy
na Facebooku, w której publikowane będą codzienne posty dedykowane uczestnikom.

Dołączając do procesu, rezerwujesz miejsce dla jednego uczestnika. Jeśli chcesz uczestniczyć w procesie ze swoim partnerem lub partnerką, potrzebujesz wykupić dostęp dla dwóch uczestników (zrobić drugie, oddzielne zamówienie). Dobrze jednak zastanowić się, czy obecność partnera/partnerki w grupie będzie dla Ciebie wspierająca w tym rozwoju, czy to czas, który chcesz dać sobie. Udział obu partnerów w procesie może im utrudniać szczere pisanie o swoich trudnościach i wyzwaniach.

Aktywność w grupie

Codzienna aktywność w grupie opiera się na zamieszczanych tam postach, grafikach, krótkich filmach (live) i cytatach z różnych źródeł, których celem jest pobudzenie do refleksji, przekazywanie wiedzy, wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności, inspiracja do zmiany nawyków i poszerzania perspektywy, a także dyskusja i wymiana doświadczeń uczestników.

Webinaria

3 webinaria (czas trwania każdego z nich to ok. 90 min.)
W webinarium można wziąć udział na żywo, albo odsłuchać później jego zapis.
Nagrania webin
ariów zostaną rozesłane uczestnikom.
Gwarantowany czas dostępu do nagrań to pół roku od daty webinarium.

Terminy webinarów:

   • 2.03.2021 (wtorek) – 21:00, 
   • 15.03.2021 (poniedziałek) – 21:00, 
   • 26.03.2021 (piątek) – 21:00

 

Agnieszka Stein

Prowadząca proces: Agnieszka Stein – psycholog, od 1999 roku pomaga dzieciom i ich rodzicom. W swojej pracy korzysta m.in. z Porozumienia bez Przemocy, teorii więzi, wiedzy dotyczącej pracy ludzkiego mózgu.

Współpracuje także z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi z dziećmi, prowadząc dla nich szkolenia oraz wspierając ich w kontaktach z rodzicami. Pisze artykuły i książki. Mama nastolatka. Więcej informacji pod adresem http://bliskiemiejsce.pl/agnieszka-stein/

 

Wsparcie podczas procesu

Dorota Blumczyńska
psycholog

Dorota będzie moderatorką grupy FB podczas procesu rozwojowego.

 

 

Anna Dziewulska
psycholog

Anna będzie moderatorką grupy FB podczas procesu rozwojowego.

Bartek Stańczyk
wsparcie techniczne

Bartek pomoże rozwiązać wszystkie wątpliwości techniczne i organizacyjne.

FAQ - często zadawane pytania.

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania. Naciśnij znak „+” przy interesującym Cię pytania, aby zobaczyć odpowiedź.

Jak długo będą dostępne materiały?

Materiały będą dostępne minimum przez 12 miesięcy od rozpoczęcia procesu. Natomiast aktywność Agnieszki Stein i Moderatorek na grupie będzie przez miesiąc, w którym trwa proces.

Jakie są wymagania techniczne?

Główna część procesu odbywa się w zamkniętej grupie na FB, więc potrzebujesz mieć konto na Facebooku. Jeśli nie masz takiego konta, możesz założyć konto wyłącznie do udziału w grupie. Do grupy nie mogą dołączyć profile firmowe (fanpage), a także profile, w których nie widać imienia.

Webinaria na żywo odbywają się na platformie Webinarjam i można je oglądać na komputerze lub na smartfonie – nie jest potrzebne instalowanie dodatkowego oprogramowania.

Nagrania webinarów będą dostępne na grupie FB oraz na specjalnej platformie – z wersją mp3 do słuchania.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Do każdego zakupu kursu jest wystawiany dokument sprzedaży. Wystarczy podać dane firmy i NIP przy składaniu zamówienia – dokument zostanie wysłany automatycznie po dokonaniu płatności. Stawka VAT: 23%. Podana poniżej cena jest ceną brutto.

Czy w procesie mogą wziąć udział 2 osoby (partnerzy)?

Udział dwóch osób wymaga wykupienia dwóch dostępów.

Mam więcej pytań...

Napisz maila na adres: bartek@rb-pro.pl

Pozostała liczba miejsc na procesie