SelfLove

Wakacyjny Proces Rozwojowy Online Agnieszki Stein, Sylwii Włodarskiej i Ewy Hajduk-Kasprowicz

1.07 – 31.08.2024 r.

 

Pozostała liczba miejsc na procesie

Jest taka bajka, że kochanie siebie to egoizm…
Jest taka bajka, że kochanie siebie jest trudne…
Jest taka bajka, że kochanie siebie to już przesada…

Zapraszamy Cię do udziału w dwumiesięcznym procesie online w rytmie slow, który poświęcony będzie tematyce SelfLove, czyli temu, jak kochać siebie.

Miłość jest częścią naszego życia. Pragniemy kochać innych i być kochanymi. Ma dla nas sens, żeby ta miłość obejmowała nie tylko relacje z innymi ludźmi, ale także ze sobą.
Jednak w naszej kulturze kochanie siebie łączy się z wieloma przeszkodami, trudnościami oraz przekonaniami. Normy kulturowe promujące skromność i poświęcanie się dla innych, społeczne oczekiwania stawiania potrzeb innych ponad własnymi, a także przekonania, że dbanie o siebie jest egoizmem, sprawiają, że kochanie siebie jest trudne.

Czym jest proces rozwojowy online?

Proces rozwojowy, który proponujemy, nie jest typowym szkoleniem online. Bardziej przypomina uczestnictwo w warsztacie. Daje przestrzeń na zdobycie wiedzy, refleksję, ale też możliwość zadawania pytań i przeglądania się własnym sytuacjom i wyzwaniom. Umożliwia również wymianę doświadczeń i wzajemne wspieranie się między uczestnikami procesu.

Internetowa forma procesu zapewnia jego dostępność i możliwość korzystania z niego we własnym tempie. Rytm slow oznacza, że proces ten będzie trwał 2 miesiące, a posty będą się ukazywać co 2 dni, aby łatwiej było pogodzić to z odpoczynkiem wakacyjnym.

Dlaczego warto wziąć udział?

✅ Będziesz mieć okazję praktykować miłość do siebie, a nie tylko o niej czytać.
✅ Zweryfikujesz swoje przekonania dotyczące miłości do siebie.
✅ Skorzystasz z wymiany doświadczeń i wsparcia w zamkniętej grupie na Facebooku.
✅ Doświadczysz wielu momentów “wow” i “aha”.
✅ Znajdziesz odpowiedzi na swoje wątpliwości i pytania.
✅ Doświadczysz nieoceniającej i wspierającej rozwój wspólnoty.
✅ Dostaniesz narzędzia i wsparcie we wprowadzaniu nowych umiejętności w swoje życie.
✅ Zobaczysz selflove w naszym wydaniu: Agnieszki, Ewy i Sylwii

 

Tematy, które będą poruszane podczas webinariów i w dyskusji na grupie:

✅ Po co kochać siebie?
✅ Przekonania i mity o kochaniu siebie
✅ Konflikt wewnętrzny i obejmowanie krytyka wewnętrznego
✅ Kochanie swojego ciała
✅ Akceptacja
✅ Kochanie siebie w różnych strefach regulacji
✅ Wewnętrzny wspierający głos
✅ Jak możemy się uczyć kochać siebie od innych osób (nieludzkich też)?
✅ Proszenie o wsparcie jako wyraz selflove
✅ Co się robi, jak się kocha siebie? Jak to wygląda?
✅ Co stoi na przeszkodzie, blokuje w kochaniu siebie?
✅ Różne oblicza dbania o siebie
✅ Self-compassion
✅ Self-acceptance
✅ Poczucie własnej wartości
✅ Granice
✅ Seksualność
✅ Samomiłość (masturbacja)
✅ Mówienie do siebie różnych rzeczy z miłością

 

Jakie elementy składają się na proces rozwojowy?

 

 

Grupa FB

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której publikowane będą posty dedykowane uczestnikom co 2 dni przez okres 2 miesięcy.

Dołączając do procesu, rezerwujesz miejsce dla jednego uczestnika. Jeśli chcesz uczestniczyć w procesie ze swoim partnerem lub partnerką, potrzebujesz wykupić dostęp dla dwóch uczestników (zrobić drugie, oddzielne zamówienie). Dobrze jednak zastanowić się, czy obecność partnera/partnerki w grupie będzie dla Ciebie wspierająca w tym rozwoju, czy to czas, który chcesz dać sobie. Udział obu partnerów w procesie może im utrudniać szczere pisanie o swoich trudnościach i wyzwaniach.

Aktywność w grupie

Aktywność w grupie opiera się na zamieszczanych tam postach, grafikach i cytatach z różnych źródeł, których celem jest pobudzenie do refleksji, przekazywanie wiedzy, wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności, inspiracja do zmiany nawyków i poszerzania perspektywy, a także dyskusja i wymiana doświadczeń osób uczestniczących.

 

Proces poprowadzą Agnieszka Stein, Sylwia Włodarska i Ewa Hajduk-Kasprowicz. Organizatorem wydarzenia jest Bartek Stańczyk i Platforma Rozwojowa.
Dołącz do nas, aby razem odkrywać tajniki miłości do siebie i tworzyć społeczność, która inspiruje do pozytywnych zmian.

Webinaria

3 webinaria

(czas trwania każdego z nich to 90 min.)

3 webinaria (czas trwania każdego z nich to 90 minut). W webinarium można wziąć udział na żywo lub odsłuchać później jego zapis. Nagrania webinariów zostaną rozesłane uczestnikom. Gwarantowany czas dostępu do nagrań to dwa lata od daty webinarium.

Terminy webinarów:

      • 2.07.2024 (wtorek) – 20:00, 
      • 31.07.2024 (środa) – 20:00, 
      • 28.08.2024 (środa) – 20:00

 

 

 

Prowadzące

Agnieszka Stein
prowadząca proces

Psycholog, od 1999 roku pomaga dzieciom i ich rodzicom. W swojej pracy korzysta m.in. z Porozumienia bez Przemocy, teorii więzi, wiedzy dotyczącej pracy ludzkiego mózgu.

Współpracuje także z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi z dziećmi, prowadząc dla nich szkolenia oraz wspierając ich w kontaktach z rodzicami. Pisze artykuły i książki. Mama nastolatka. 

 

 

Sylwia Włodarska
współprowadząca proces

Jestem Panią Swojego Szczęścia, mediatorką w nurcie Porozumienia bez Przemocy. Uczę mówić otwartym tekstem i słuchać z otwartym sercem. Wspieram ludzi, rodziców, nauczycieli i dzieci w budowaniu relacji, komunikowaniu się opartym na równej godności i znajdowaniu rozwiązań, które biorą pod uwagę potrzeby wszystkich zainteresowanych. Prowadzę warsztaty i szkolenia dotyczące komunikacji.

 

 

Ewa Hajduk-Kasprowicz
współprowadząca proces

Mediatorka, facylitatorka dialogu. Pracuje w duchu porozumienia bez przemocy. Specjalizuje się w pracy wokół komunikacji i konfliktu.

Bartek Stańczyk
wsparcie techniczne

Bartek pomoże rozwiązać wszystkie wątpliwości techniczne i organizacyjne.

FAQ - często zadawane pytania.

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania. Naciśnij znak „+” przy interesującym Cię pytania, aby zobaczyć odpowiedź.

Jak długo będą dostępne materiały?

Materiały będą dostępne minimum przez 12 miesięcy od rozpoczęcia procesu. Natomiast aktywność Agnieszki Stein i Moderatorek na grupie będzie przez miesiąc, w którym trwa proces.

Jakie są wymagania techniczne?

Główna część procesu odbywa się w zamkniętej grupie na FB, więc potrzebujesz mieć konto na Facebooku. Jeśli nie masz takiego konta, możesz założyć konto wyłącznie do udziału w grupie. Do grupy nie mogą dołączyć profile firmowe (fanpage), a także profile, w których nie widać imienia.

Webinaria na żywo odbywają się na platformie Webinarjam i można je oglądać na komputerze lub na smartfonie – nie jest potrzebne instalowanie dodatkowego oprogramowania.

Nagrania webinarów będą dostępne na grupie FB oraz na specjalnej platformie – z wersją mp3 do słuchania.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Do każdego zakupu kursu jest wystawiany dokument sprzedaży. Wystarczy podać dane firmy i NIP przy składaniu zamówienia – dokument zostanie wysłany automatycznie po dokonaniu płatności. Stawka VAT: 23%. Podana poniżej cena jest ceną brutto.

Czy w procesie mogą wziąć udział 2 osoby (partnerzy)?

Udział dwóch osób wymaga wykupienia dwóch dostępów.

Mam więcej pytań...

Napisz maila na adres: bartek@platformarozwojowa.pl